Tracking hits

MEEDIA   MEIST2012 - Jekaterina Minkova USA s  PUMA spordiriiete firma reklaamis, unustamatud hetked ameerika ja maailma  tantsulegendidega 

 
2011 - ajakiri " ÜKS" 


  Avaldatud 25.07.2010 kell 17:44

Tantsufestivali duode turniiri võitis Euroopa meister


Janina Sarantsina ja Jekaterina Minkova võitsid festivali "Pärnu tantsib" duode turniiriNädalavahetusel esimest korda toimunud Pärnu tantsufestivali „Pärnu tantsib“ tantsuduode võistluse võitis Tallinna paar, kelle üks liige pärjati mullu Euroopa meistriks.Festivali korraldaja Meeli Pärna kinnitusel kujunes „Pärnu tantsib“ lõppvõistlus kõrgetasemeliseks.Laupäeva õhtul klubis Sunset toimunud duode tantsuvõistluse võidu pälvisid Tallinnast pärit tantsustuudio Let’s Dance tantsijad Jekaterina Minkova ja Janina Sarantsina. Minkova tuli mullu rahvusvahelise tantsuorganisatsiooni IDO korraldatud võistlustel naiste hiphoptantsus Euroopa meistriks. Tänavu võitis Minkova Euroopa meistrivõistlustel pronksi teiseks tulnud paarilise Sarantsina järel.


Verni Leivak
, 8. august 2002,  "Õhtuleht"

Tantsutrupp Let’s Dance naasis Bulgaariast võiduga


“Stiimul peab olema, aga see praegune võit... Loodan, et tüdrukud ei jää loorberitele puhkama, vastupidi, nüüd läheb asi veel pingelisemaks,” lubab Bulgaariast laste tantsufestivalilt grand prix`ga naasnud trupi Let`s Dance koreograaf Kai Meristo.

Rahvusvahelise tantsufestivali “Usmivkite Na Moreto” (“Mere naeratused”) eesmärgiks oli Kai Meristo sõnul pakkuda lastele eeskätt puhkamisvõimalust - päikest võtta, Mustas meres ujuda, aga ka tantsukonkursil üles astuda.
“Selgitasin neile puhkuse saladust: jätke kodused probleemid maha, olge võõra maa ja inimeste suhtes avatud.
”Kõik trupid pidid esitama kolm tantsu. Let`s Dance valis välja 12-14aastaste tantsutüdrukute lemmiknumbri “Vogue” Madonna samanimelise laulu järgi, naljaka estraaditantsu “Connecting People”, milles üks tüdruk kehastas Elvis Presleyt, ja kolmandaks tulnukakostüümides esitatud “Hello!”, mis ühendas endas kõikvõimalikke tantsustiile.
“Selles pidid nad kasutama kõike, mida nad keha valdamiseks aastate jooksul õppinud on,” täpsustab Kai.Ainus, mis festivalimelus soovida jättis, oli lõunamaiselt lohisev korraldus.
 “Kui küsisid, milline buss meile järele tuleb, siis hakkasid neli inimest läbisegi karjuma ja helistama. Ootasin vastust kümme minutit,” muheleb Kai.
   “Aga mis siis, mulle meeldivadki temperamentsed tüübid. Nendega on kergem suhelda.

Festival tipnes suure galakontserdiga, kus ühtejärge sai nautida viitkümmet erinevat tantsunumbrit. “
      Auhinna saime kõige originaalsema koreograafia eest,” kommenteerib Kai Meristo GRAND PRIX` olemust ja on õnnelik, et tüdrukutel sõit rahapuuduse taha ei jäänud. “
Nüüd on neil terveks eluks, mida meenutada ja mäletada. Ja oma lastelegi rääkida, millised huvitavad sõidud võivad raskete treeningutega kaasas käia.”
Let`s Dance tänab reisi eest Katrin Karismad, Kesklinna valitsust ja kultuuriväärtuste ametit.